Loading…

Mechanik 4x4 Warszawa

Elektryk, Mechanik do Aut 4x4 i Elektromechanik w Warszawie.
Kontakt do Mechanika

40 thoughts on “Ciągnik sam 1,9TDI 4×4 (star 660) pierwsze próby z jazdy

 1. Most tylny-star 1142
  Most przedni-ifa w50
  Skrzynia star 660
  Reduktor star 660
  Silnik z skrzynią-golf3 1,9tdi 90km
  Koła przednie-fortschit 303
  Rama-renault midliner M180
  Siedzenie-passat b5 🙂
  Kierownica,chłodnica-golf 3
  Krzyżaki star 660
  Koła przednie 12,5 r20
  Koła tylne 1400 r20
  Szerokość
  Przod około 2,10 m
  Tył 2,18 m
  Szerokosc od środka przedniego mostu do środka tylnego mostu 2,20 m
  Długość ramy 3,22 m

 2. jak widac, nic nie widac, nic nie wiadomo, pewne detale mozna zobaczyc, ale potem to juz zgadywanka.. FATALNY!! material – to nie film, misiaczku, to niemy pokaz zdjec!

 3. Polecam materiały na kanale Wacolo 73 i Jarka Ogarka o projektach opartych na częściach z "stara" .Bardzo dobrze !źe pański projekt jest na ramie bo moźna rozbudować o przedni i tylni tuz jak równieź przedni tur z róźnym osprzętem. Do tego tylnego tuza ,przyczepiana mini kopareczka i maszyna super wszech- stronna. Chciało by się powiedzieć, gdzie są i byli nasi inźynierowie, źeby nie projektować i budować maszyn z tych podzespołów produkowanych w kraju tak rolniczych ,cywilnych czy wojskowych.Jeszcze tylko obrotowy fotel do sterowników z tyłu i operowania ciągnikiem od tyłu i ma pan wszech -stronną maszyne .Nawet jako podnośnik magazynowy ,czyuniwersalna maszyna budowlano inźynieryjna.Pozdrawiam serdecznie i,źycze powodzenia w dalszych modernizacjach pańskiego projektu.

 4. Super ci wyszło części ze Stara same mocne części. Przebiłeś mnie. Masywne mocne napędy. Ja też będę budował. Na częściach pajero z blokadami. Bardziej wąskie do lasu. Ty masz równina a górki to nie górki. U mnie byś miał co robić. Na tych oponach nie wyjedziesz u mnie. Ja mam jodelki 16" 6,00 na silniku S15… Ekonomia liczy się. Niby raz na rok odpalasz maszynę ze to mało spala. Ale w pracy jak padnie robota kilka kursów i paliwo potrafi wypić w nieodpowiednim momencie i stoisz. Silnik malucha to dopiero złom pijca. Wystarczy Tico lepszym rozwiązaniem jest albo Andoria. Muzyka silnika też jest ważne. Żeby nie wpaść w rutynę nie znudzić się. A tak to melodia.

 5. Szacun za chęci i samozaparcie żeby takie rzeczy robić. Wiem z doświadczenia ile to pracy wymaga. Do tego mostu od ify jest dospawana tuleja na sworzeń? Jeśli tak to jak to się spawa bo to chyba nie jest zwyczajna stal.

 6. Jak coś ma szansę się stać to napewno się to stanie…więc zabezpiecz wałki ogarnij biegi i nie wyłaź w trakcie jazdy bo napiszą.o tobie w nagrodach Darwina! Damy pomysł gratuluję inwencji i cierpliwości

Dodaj komentarz

Zadzwoń!