Loading…

Mechanik 4x4 Warszawa

Elektryk, Mechanik do Aut 4x4 i Elektromechanik w Warszawie.
Kontakt do Mechanika

Jak wymienić bębny i szczęki hamulcowe. Krok po kroku. Regeneracja

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

[trustindex no-registration=google]

Zapraszam na nasz fanpage tam możecie zadawać pytania i uzyskać porady.

https://www.facebook.com/Wszystko-Na-Patencie-104641948290688

👉 Instagram: greg.slowik : https://www.instagram.com/greg.slowik

Zapraszam do oglądania jak wymienić bębny i szczęki hamulcowe krok po kroku.
Mam nadzieje ze komuś z was udało mi się pomóc.

W samochodzie i przyczepie

Zostaw łapkę w gore ! dzięki

W Przyczepach KNOTT ALKO

W autach :

Alfa Romeo Audi BMW Chevrolet Chrysler Citroen Dacia Dodge Ferrari Fiat Ford Honda Hyundai Infiniti Jeep Kia Lancia Lexus Mazda Mercedes Mini Mitsubishi Nissan Opel Peugeot Porsche Renault Saab Seat Skoda Subaru Suzuki Tata Toyota Volkswagen Volvo

Mechanik Samochodów Wewnętrzne mechanizmy pojazdu z napędem na cztery koła, składające się z mechanizmu różnicowego oraz innych elementów. Mobilny Zakład Serwisowo-Naprawczy Samochodów Czterokołowych, Mechanik Samochodów Nasza firma świadczy usługi na terenie Warszawy w zakresie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych. Serwis i naprawa samochodów ciężarowych Warszawa 4×4, naprawa samochodów ciężarowych Warszawa 4×4 oraz mechanik samochodów ciężarowych Warszawa 4×4 są dostępne w tej firmie. Mechanizmy 4×4 łącznie z mechanizmem różnicowym itp. Mechanik Samochodów Serwis pojazdów z napędem na cztery koła, Na terenie miasta Warszawa nasza firma oferuje obsługę i naprawy pojazdów mechanicznych. mechanik 4×4, mechanik samochodowy 4×4, naprawa samochodów 4×4 Warszawa, Polska, najlepszy warsztat samochodowy w Warszawa.

Serwis Samochodów z Napędem na 4 koła, Nasza firma serwisuje i naprawia samochody w Warszawie. Mechanik 4×4, Mechanik Samochodów z napędem 4×4, Naprawa samochodów 4×4 Warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Warszawa.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

[trustindex no-registration=google]

9 thoughts on “Jak wymienić bębny i szczęki hamulcowe. Krok po kroku. Regeneracja

  1. Rozpierak założony na odwrót powinien być zawsze językiem w kierunku szczęki cofającej czyli tej ze srebrnym metalem ważne jest też żeby cofająca była w kierunku jazdy .Bardzo ważne jest również wyciągniecie i nasmarowanie miedzią tam gdzie są kamienie oraz rozpierak.Jeżeli wyczyścimy te dwa kamienie z wierzchu to nie mamy co liczyć na to że przyczepa będzie poprawnie hamować,aaa i tą nakrętkę nie dokręcamy na więcej jak 180 N gdyż może ucierpieć na tym łożysko.I nie trzeba wymieniać tych dużych nakrętek to taka ściema ze strony producenta.

  2. A czy jest możliwość aby dopasować takie szczęki lub sam automat cofania do osi od busa? Taka jak w Fiacie Ducato , Citroenie Jumperze Bo wlasnie na takiej mam zbudowaną przyczepe do tego hamulec najazdowy ale zluźniona linka bo nie mógłbym cofać

Dodaj komentarz

Zadzwoń!