Loading…

Mechanik 4x4 Warszawa

Elektryk, Mechanik do Aut 4x4 i Elektromechanik w Warszawie.
Kontakt do Mechanika

Jak obsługiwać Toyotę z napędem 4×4? Który napęd 4×4 wybrać? | Toyota Insider NewsW ostatnich latach w ofercie Toyoty znacząco wzrosła liczba pojazdów dostępnych z napędem na cztery koła. Który napęd 4×4 Toyoty wybrać – elektryczny napęd hybrydowy AWD-i czy klasyczny, mechaniczny napęd 4×4 z reduktorem? Na długo zanim napędy hybrydowe stały się znakiem rozpoznawczym Toyoty, marka była znana z produkcji niezniszczalnych samochodów terenowych – Toyota Land Cruiser i Toyota Hilux to prawdziwe ikony off-roadu. Obecnie najbardziej popularnym i dostępnym w największej liczbie modeli Toyoty jest hybrydowy układ AWD-i, utrzymujący typowe dla hybryd bardzo niskie zużycie paliwa. Robert Mularczyk (Senior PR Manager) i inż. Marcin Dziełak sprawdzają w terenie trzy modele z napędem na cztery koła i doradzają, na który warto się zdecydować.

Droga na skróty:
0:00 Wstęp
1:26 Mechaniczny stały napęd 4×4 Toyoty Land Cruiser z reduktorem – klasyka off-roadu
4:55 Elektryczny napęd AWD-i Toyoty Yaris Cross Hybrid – lepsza przyczepność, większe bezpieczeństwo
8:03 Napęd AWD-i Toyoty RAV4 Hybrid – mocne silniki, większe możliwości
10:22 Podsumowanie


SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ

Facebook:
https://www.facebook.com/ToyotaPolska

Instagram:
https://www.instagram.com/toyota.polska/
https://www.instagram.com/robert.mularczyk/

LinkedIn:
https://www.linkedin.com/company/toyota-motor-poland

WWW:
http://www.toyota.pl

#ToyotaPolska #ToyotaInsiderNew #Napęd4x4

Mechanik Samochodów Serwis Samochodów z Napędem na 4 koła, Nasza firma serwisuje i naprawia samochody w Warszawie. Mechanik 4×4, Mechanik Samochodów z napędem 4×4, Naprawa samochodów 4×4 Warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Warszawa.

6 thoughts on “Jak obsługiwać Toyotę z napędem 4×4? Który napęd 4×4 wybrać? | Toyota Insider News

  1. Dzień dobry.
    W kolejnym odcinku który będziecie Panowie nagrywać powiedzcie co się stało że nagle Toyota anuluje zamówienia na samochody z roku 2022 że gwarancja ceny rozpłynęła się w powietrzu. Przez takie zachowanie firma traci wiarygodność a poza tym wielu klientów pewnie zrezygnuje z zakupu samochodu i pójdzie do konkurencji. Co macie do zaproponowania klientom którzy mieli zawarte takie umowy z gwarancją ceny? Liczę i mam nadzieję że Panowie odniesiecie się do tego problemu.

  2. Poproszę o rozwinięcie tematu RAV4. To bardzo dzielne auto. Ale gdzie sa ograniczenia? Na ile można sobie pozwolić? Gdzie mogę się doszkolić z tego tematu? Pytam, ponieważ mam właśnie taką. Choć bez tej ładnej beżowej ekoskóry:)

Dodaj komentarz

Zadzwoń!