Loading…

Mechanik 4x4 Warszawa

Elektryk, Mechanik do Aut 4x4 i Elektromechanik w Warszawie.
Kontakt do Mechanika

10 Najtańszych aut z napędem 4×4Długo wyczekiwany przez Was odcinek… Najtańsze samochody wyposażone w napęd 4×4!

SUBSKRYBUJCIE NASZ KANAŁ!

Facebook:
http://facebook.com/wheelwithit

Instagram:
https://www.instagram.com/wheelwithit

Nasza grupa Garaż Wheel with it.:
https://www.facebook.com/groups/736115663394265/

Współpraca:
hello@wheelwith.it

Materiały użyte w filmie nie są naszą własnością i zostały użyte na mocy prawa cytatu.

Mechanik Samochodów Wewnętrzne mechanizmy pojazdu z napędem na cztery koła, składające się z mechanizmu różnicowego oraz innych elementów. Mobilny Zakład Serwisowo-Naprawczy Samochodów Czterokołowych, Mechanik Samochodów Nasza firma świadczy usługi na terenie Warszawy w zakresie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych. Serwis i naprawa samochodów ciężarowych Warszawa 4×4, naprawa samochodów ciężarowych Warszawa 4×4 oraz mechanik samochodów ciężarowych Warszawa 4×4 są dostępne w tej firmie. Mechanizmy 4×4 łącznie z mechanizmem różnicowym itp. Mechanik Samochodów Serwis pojazdów z napędem na cztery koła, Na terenie miasta Warszawa nasza firma oferuje obsługę i naprawy pojazdów mechanicznych. mechanik 4×4, mechanik samochodowy 4×4, naprawa samochodów 4×4 Warszawa, Polska, najlepszy warsztat samochodowy w Warszawa.

Serwis Samochodów z Napędem na 4 koła, Nasza firma serwisuje i naprawia samochody w Warszawie. Mechanik 4×4, Mechanik Samochodów z napędem 4×4, Naprawa samochodów 4×4 Warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Warszawa.

45 thoughts on “10 Najtańszych aut z napędem 4×4

  1. Od ponad 40 lat jest produkowany FIAT PANDA 4×4 . Mam taki samochód właśnie dlatego że jest najtańszy i najmniejszy . Na filmie chyba go nie było. Z tanich była do wyboru ŁADA NIWA i SUZUKI jakiś tam. Jednak wybrałem zdecydowanie Pandę z tych trzech małych 4×4.

  2. Szczerze to subaru wypadło tu najlepiej. Ale tak szczerze to czy zna się jakieś inne auto, które nie jest suwem, ma średni silnik i awd? Chociaż zawsze można by se alfę 159 zeswapować na mniejszy silnik

  3. Dno kolejnego odcinka. Gdzie lada niva, gdzie podstawa, czyli suzuki vitara, toyoty, honda hrv, subaru forester, mitsubishi pinin, hundaje i kilka innych. Dno i 3metry mułu. Odcinki kręcone na siłe i ilość nic więcej.

  4. LandRover przyzwoite auto 🤣🤣🤣🤣 Ceny za ten złom są niskie, bo żeby to utrzymać, trzeba mieć w chuj kasy. Jebie się w tym wszystko. Zero wiedzy autora tych wypocin. Żadnych opisów zalet, wad, silników. Jak będe chciał dowiedzieć się jakie auta są najtańsze, to se wpisze kwotę w filtrach automoto. Tu myślałem, że dowiem się coś więcej. Niestety. Na dodatek w chuj informacji wprowadzających w błąd.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!