Loading…

Mechanik 4x4 Warszawa

Elektryk, Mechanik do Aut 4x4 i Elektromechanik w Warszawie.
Kontakt do Mechanika

DRAG GOLF 4X4 1.9 TDI | NAJSZYBSZY GOLF 4 W POLSCE

Poznajcie mojego dzisiejszego gościa. Bartek jest właścicielem VW Golfa 4 generacji z silnikiem wysokoprężnym o pojemności 1.9 TDI.
Pojazd przystosowany do wyścigów równoległych na 1/4 mili, czyli tzw. ćwiartka. W tym materiale Bartek opowie całą historię jak to się stało że jest zawodnikiem, opowie o etapach przebudowy auta do klasy DRAG oraz zobaczycie jak wyglądają takie zawody „od kuchni”.

Zapraszamy na nasze media społecznościowe:
Golf: https://www.facebook.com/Drag-Golf-TDI-4×4-360985337759203
LukasES: https://www.facebook.com/Drag-Golf-TDI-4×4-360985337759203

Subskrybuj kanał, aby być na bieżąco.

Masz ciekawy pojazd i chciałbyś go zaprezentować w podobny sposób ? zapraszam do współpracy.
mail: lsmotofoto@gmail.com

Współpraca i reklamy
mail: lsmotofoto@gmail.com

Mechanik Samochodów Wewnętrzne mechanizmy pojazdu z napędem na cztery koła, składające się z mechanizmu różnicowego oraz innych elementów. Mobilny Zakład Serwisowo-Naprawczy Samochodów Czterokołowych, Mechanik Samochodów Nasza firma świadczy usługi na terenie Warszawy w zakresie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych. Serwis i naprawa samochodów ciężarowych Warszawa 4×4, naprawa samochodów ciężarowych Warszawa 4×4 oraz mechanik samochodów ciężarowych Warszawa 4×4 są dostępne w tej firmie. Mechanizmy 4×4 łącznie z mechanizmem różnicowym itp. Mechanik Samochodów Serwis pojazdów z napędem na cztery koła, Na terenie miasta Warszawa nasza firma oferuje obsługę i naprawy pojazdów mechanicznych. mechanik 4×4, mechanik samochodowy 4×4, naprawa samochodów 4×4 Warszawa, Polska, najlepszy warsztat samochodowy w Warszawa.

Serwis Samochodów z Napędem na 4 koła, Nasza firma serwisuje i naprawia samochody w Warszawie. Mechanik 4×4, Mechanik Samochodów z napędem 4×4, Naprawa samochodów 4×4 Warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Warszawa.

18 thoughts on “DRAG GOLF 4X4 1.9 TDI | NAJSZYBSZY GOLF 4 W POLSCE

Dodaj komentarz

Zadzwoń!