Loading…

Mechanik 4x4 Warszawa

Elektryk, Mechanik do Aut 4x4 i Elektromechanik w Warszawie.
Kontakt do Mechanika

HYDRAULIKA CIĄGNIK SAM 1,9TDI 4X4 OPOWIEŚCI:)

Most tylny-star 1142       350zł
Most przedni-ifa w50       900zł -350 za sprzedane bębny
Skrzynia star 660              175zł
Reduktor star 660             500zł
Silnik z skrzynią-golf3 1,9tdi 90km 900 zł
Koła przednie-fortschit 303   200zł szt
Rama-renault midliner M180   150 zł
Siedzenie-passat b5 🙂 darmowe
Kierownica,chłodnica-golf 3
Krzyżaki star 660
Koła przednie 12,5 r20
Koła tylne 1400 r20 400zł+ 150zł dojazd
Szerokość
Przod około 2,10 m
Tył 2,18 m
Szerokosc od środka przedniego mostu do środka tylnego mostu 2,20 m
Długość ramy 3,22 m

Mechanik Samochodów Wewnętrzne mechanizmy pojazdu z napędem na cztery koła, składające się z mechanizmu różnicowego oraz innych elementów. Mobilny Zakład Serwisowo-Naprawczy Samochodów Czterokołowych, Mechanik Samochodów Nasza firma świadczy usługi na terenie Warszawy w zakresie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych. Serwis i naprawa samochodów ciężarowych Warszawa 4×4, naprawa samochodów ciężarowych Warszawa 4×4 oraz mechanik samochodów ciężarowych Warszawa 4×4 są dostępne w tej firmie. Mechanizmy 4×4 łącznie z mechanizmem różnicowym itp. Mechanik Samochodów Serwis pojazdów z napędem na cztery koła, Na terenie miasta Warszawa nasza firma oferuje obsługę i naprawy pojazdów mechanicznych. mechanik 4×4, mechanik samochodowy 4×4, naprawa samochodów 4×4 Warszawa, Polska, najlepszy warsztat samochodowy w Warszawa.

Serwis Samochodów z Napędem na 4 koła, Nasza firma serwisuje i naprawia samochody w Warszawie. Mechanik 4×4, Mechanik Samochodów z napędem 4×4, Naprawa samochodów 4×4 Warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Warszawa.

28 thoughts on “HYDRAULIKA CIĄGNIK SAM 1,9TDI 4X4 OPOWIEŚCI:)

  1. Muszę przyznać że fajnie to posklejałeś:) łapka w górę. podziwiam takie garażowe produkcje, ochotę, chęci no i to że to działa. Co Cię skłoniło do tego by samemu zrobić ciągnik? I mam jeszcze pytanie czy WOM musi być połączony bezpośrednio ze skrzyni czy można to również napędzać jakoś silnikiem hydraulicznym? Dziękuję

  2. Acha ,kiedy tuz z przodu?.Wtedy to będzie maszyna superowa.Jeszcze raz pozdrawiam i o tura teź się dopytuje bo ma pan zacięcie do mechaniki i budowy pojazdów rolniczych. Pytanie gdzie są ci wielcy administratorzy którzy kupują licencje a mają takie talenty w domu. To udowadnia powiedzenie :cudze chwalicie,swojego nie znacie.Pozdrawiam.

  3. Ja mam takie pytanie – jak wam się widzi wałek WOM napędzany przez silnik hydrauliczny zamiast ze skrzyni, jak myślicie zdałoby egzamin coś takiego? Ma ktoś jakieś doświadczenia w tym temacie?

  4. Budzi ciekawość. Skrzynia stara daje pewne możliwości. Zaciekawił mnie ten WOM. Na pewno zwiększa możliwości zastosowania maszyn. Sam zastanawiam się nad ES.em S-18 najstarszy, prymitywny jednocylindrowiec ale z momentem 80Nm. Ale z 2 str. zbudować takie coś pod swoje potrzeby to jest wyzwanie. Przydałby się odcinek informacyjny. Czemu 2 skiby a nie 3 ciągnie, ile wynosi spalanie na hektar, co planujesz jeszcze w nim zrobić, Czemu jest taki szeroki, ile km/h nedzie na 1 i ostatnim biegu, czy ma reduktor itp. Pozdrawiam. świetna maszynka. Sub. i like.

  5. Fajny sprzet 👍👍. Nie myślałeś przerobić wentylator na pasek by ciągle był napędzany i cooler dać przed chłodnice . Lepiej by się chłodził i śmocy by przybyło

Dodaj komentarz

Zadzwoń!