Loading…

Mechanik 4x4 Warszawa

Elektryk, Mechanik do Aut 4x4 i Elektromechanik w Warszawie.
Kontakt do Mechanika

Lift zawieszenia w terenówkach. 4 cale albo wcale :)

Jak wyliftować czyli podnieść zawieszenie w terenówce.
Po co się to robi, ile to kosztuje na przykładzie liftu 4 cale w Patrolu.
Dziękujemy za pomoc
http://iodshop.pl/index.php
oraz
https://zdebski4x4.pl

Mechanik Samochodów Wewnętrzne mechanizmy pojazdu z napędem na cztery koła, składające się z mechanizmu różnicowego oraz innych elementów. Mobilny Zakład Serwisowo-Naprawczy Samochodów Czterokołowych, Mechanik Samochodów Nasza firma świadczy usługi na terenie Warszawy w zakresie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych. Serwis i naprawa samochodów ciężarowych Warszawa 4×4, naprawa samochodów ciężarowych Warszawa 4×4 oraz mechanik samochodów ciężarowych Warszawa 4×4 są dostępne w tej firmie. Mechanizmy 4×4 łącznie z mechanizmem różnicowym itp. Mechanik Samochodów Serwis pojazdów z napędem na cztery koła, Na terenie miasta Warszawa nasza firma oferuje obsługę i naprawy pojazdów mechanicznych. mechanik 4×4, mechanik samochodowy 4×4, naprawa samochodów 4×4 Warszawa, Polska, najlepszy warsztat samochodowy w Warszawa.

Serwis Samochodów z Napędem na 4 koła, Nasza firma serwisuje i naprawia samochody w Warszawie. Mechanik 4×4, Mechanik Samochodów z napędem 4×4, Naprawa samochodów 4×4 Warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Warszawa.

25 thoughts on “Lift zawieszenia w terenówkach. 4 cale albo wcale :)

  1. Z całym szacunkiem ale jeśli robią lifty po 12tys to dlaczego używają do tego młota i palnika, nie słyszeli o nagrzewnicy indukcyjnej? Te śruby są do odratowania to nie są jak w osobówce m6, m8 które się urywają… Odcinek super ale co do jakości pracy jeśli jesteśmy na takim poziomie to młot i palnik odchodzi w inną epoke..

  2. A powiedzcie mi… Jak to wszystko się ma do homologacji, kontroli policji, wyjazdu za granicę? Czy należy się obawiać? Nie daje mi spokoji.
    Pyta właściciel xl7 z liftem 4"…

  3. I teraz do wszystkich ktorzy dziwili sie, ze mlotkiem sciagam koncowki drazkow, stabilizatory etc. Tutaj 10 sekund po akcji z młotem usłyszeliśmy, ze to profesjonaliści. Tak, ze wypraszam sobie;)

  4. Co muszę kupić żeby zrobić 4 calowy lift
    Jak narazie mam 2 calowy chciałbym żeby mnie to dużo nie kosztowało a podnieś go na tyle żeby założyć koła 35 cali guru dzięki za odp

Dodaj komentarz

Zadzwoń!