Loading…

Mechanik 4x4 Warszawa

Elektryk, Mechanik do Aut 4x4 i Elektromechanik w Warszawie.
Kontakt do Mechanika

MODERNIZACJA WLADYMIRCA D130 4X4 Foto-relacja

Witajcie:) tym razem fotoprezentacja z przebiegu remontu i modernizacji mojego władzia:) i krotkie filmiki z pracy w polu. co do kosztów prosze darowac sobie zbedne komentarze ze po co? na co? jak mozna kupic inny itp….. macie marzenia? mysle ze tak… moje jedno sie spelnilo:) pozdrawim i zapraszam do ogladania:)

Mechanik Samochodów Wewnętrzne mechanizmy pojazdu z napędem na cztery koła, składające się z mechanizmu różnicowego oraz innych elementów. Mobilny Zakład Serwisowo-Naprawczy Samochodów Czterokołowych, Mechanik Samochodów Nasza firma świadczy usługi na terenie Warszawy w zakresie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych. Serwis i naprawa samochodów ciężarowych Warszawa 4×4, naprawa samochodów ciężarowych Warszawa 4×4 oraz mechanik samochodów ciężarowych Warszawa 4×4 są dostępne w tej firmie. Mechanizmy 4×4 łącznie z mechanizmem różnicowym itp. Mechanik Samochodów Serwis pojazdów z napędem na cztery koła, Na terenie miasta Warszawa nasza firma oferuje obsługę i naprawy pojazdów mechanicznych. mechanik 4×4, mechanik samochodowy 4×4, naprawa samochodów 4×4 Warszawa, Polska, najlepszy warsztat samochodowy w Warszawa.

Serwis Samochodów z Napędem na 4 koła, Nasza firma serwisuje i naprawia samochody w Warszawie. Mechanik 4×4, Mechanik Samochodów z napędem 4×4, Naprawa samochodów 4×4 Warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Warszawa.

26 thoughts on “MODERNIZACJA WLADYMIRCA D130 4X4 Foto-relacja

 1. Piękna maszyna ten T30A80. Miło się ogląda takie sprzęty. Jestem posiadaczem T25 od niespełna roku i zawsze coś przy nim działam. Widzę że ma Pan już skrzynię na 3 lewarki tj polowe – szosowe. Też przerobiłem skrzynię na 3 lewarki. Nagrywałem z tego film i muszę go złożyć do kupy i wgrać na kanał. Mój T25 został zapomniany przez poprzedniego właściciela na 15 lat…..
  Stał pod gołym niebem i gnił w oczach..
  Teraz dostał drugie życie 💪🚜 Pozdrawiam 🚜

 2. Hej, bardzo fajny projekt gratuluję sukcesu lecz kolego mam pytanie. Poszukuję przystawki przedniego napędu od takich ciągników jak t30-80, Vtz2048, pronar Żubroń 2048 numer katalogowy tej przystawki to T25B 180. 2000 jak bys miał namiar na kogoś kto ściąga części lub wiesz skąd mógłbym kupić coś takiego to byłbym bardzo wdzięczny
  😀 Z góry dziękuję serdecznie pozdrawiam

 3. Szukałem długo takiego filmiku, normalnie ciągnik jakby wyciągnięty z moich snów, idealny na moje nieduże aczkolwiek trudne do uprawy pola, to jest to, mały ciągnik z dużą mocą, do tego napęd na przód i instalacja pneumatyczna w standardzie, czego chcieć więcej, można jakieś namiary na pana, mam kilka pytań, bardzo bym o to prosił. Ode mnie łapka w górę i leci subek. Pozdrawiam

 4. Nas prawdę świetna, cudowna wręcz robota. No ciągnik bajka jak się patrzy. Gratuluję cierpliwości, wytrwałości i spełnienia jednego ze swoich marzeń (swoja droga dobrze napisałeś tym wszystkim którzy komentują że szkoda pieniędzy, oni nigdy nie zrozumieją co to jest pasja).
  Jak byś ocenił Władka w pracach? I jak z jego eksploatacją? Wadami i zaletami?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!