Loading…

Mechanik 4x4 Warszawa

Elektryk, Mechanik do Aut 4x4 i Elektromechanik w Warszawie.
Kontakt do Mechanika

OMM XTR1 Ekstremalne auto z legalizacją drogową

OMM XTR1 to najbardziej ekstremalny pojazd terenowy dostępny w Europie. Mimo rozwiązań technicznych z najcięższych rajdów został dopuszczony do ruchu drogowego.Jest jedyną tego typu konstrukcją w Europie z legalizacją drogową.
http://www.omm4x4.pl/pl/xtr-1/

Mechanik Samochodów Wewnętrzne mechanizmy pojazdu z napędem na cztery koła, składające się z mechanizmu różnicowego oraz innych elementów. Mobilny Zakład Serwisowo-Naprawczy Samochodów Czterokołowych, Mechanik Samochodów Nasza firma świadczy usługi na terenie Warszawy w zakresie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych. Serwis i naprawa samochodów ciężarowych Warszawa 4×4, naprawa samochodów ciężarowych Warszawa 4×4 oraz mechanik samochodów ciężarowych Warszawa 4×4 są dostępne w tej firmie. Mechanizmy 4×4 łącznie z mechanizmem różnicowym itp. Mechanik Samochodów Serwis pojazdów z napędem na cztery koła, Na terenie miasta Warszawa nasza firma oferuje obsługę i naprawy pojazdów mechanicznych. mechanik 4×4, mechanik samochodowy 4×4, naprawa samochodów 4×4 Warszawa, Polska, najlepszy warsztat samochodowy w Warszawa.

Serwis Samochodów z Napędem na 4 koła, Nasza firma serwisuje i naprawia samochody w Warszawie. Mechanik 4×4, Mechanik Samochodów z napędem 4×4, Naprawa samochodów 4×4 Warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Warszawa.

28 thoughts on “OMM XTR1 Ekstremalne auto z legalizacją drogową

  1. Taki pojazd panowie przygotujcie pod potrzeby wojsk aero .
    To by troche przypomniało naszym decydentom ,źe Polak
    Potrafi ,tylko trzeba mu nie przeszkadzać politycznie i zapewnić środki do działania. Serdecznie pozdrawiam.

  2. Chciałbym być na tyle bogaty by móc kupić takie auto…wygląda fajnie, widać że daje rade w terenie, V8 i móc wam się odwdzięczyć za upór i prace bo widać że namęczyliście się co niemiara przy tworzeniu tego dzieła 🙂

  3. Szacunek za ogrom włożonej pracy. Super projekt!!! Zaczynam odkładać 🙂 Projekt jak przekonać do off'u żonę nie przekonaną bo perfekcyjna technicznie :))) Zgodzę się z przedmówcą, super projekt dla służb, chociaż w tym kraju jest brak logiki w przetargach. Pozdrawiam.

  4. Chciałem zapytać pod testem tego auta ale zablokowlaiście możliwość komentowania to pytam tutaj. Dlaczego on tak mocno dymi na czarno? Jak te amerykańskie zmodowane trucki na filmikach YT. Widać to w filmiku z testu gdy startuje z Wranglerem. Pytam poważnie, z ciekawości.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!