Loading…

Mechanik 4x4 Warszawa

Elektryk, Mechanik do Aut 4x4 i Elektromechanik w Warszawie.
Kontakt do Mechanika

Volvo FH FM regeneracja zwrotnicy . Jak wymienić zestaw naprawczy i czy warto to robić samemu ?!?!?

Mechanik Samochodów Wewnętrzne mechanizmy pojazdu z napędem na cztery koła, składające się z mechanizmu różnicowego oraz innych elementów. Mobilny Zakład Serwisowo-Naprawczy Samochodów Czterokołowych, Mechanik Samochodów Nasza firma świadczy usługi na terenie Warszawy w zakresie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych. Serwis i naprawa samochodów ciężarowych Warszawa 4×4, naprawa samochodów ciężarowych Warszawa 4×4 oraz mechanik samochodów ciężarowych Warszawa 4×4 są dostępne w tej firmie. Mechanizmy 4×4 łącznie z mechanizmem różnicowym itp. Mechanik Samochodów Serwis pojazdów z napędem na cztery koła, Na terenie miasta Warszawa nasza firma oferuje obsługę i naprawy pojazdów mechanicznych. mechanik 4×4, mechanik samochodowy 4×4, naprawa samochodów 4×4 Warszawa, Polska, najlepszy warsztat samochodowy w Warszawa.

Serwis Samochodów z Napędem na 4 koła, Nasza firma serwisuje i naprawia samochody w Warszawie. Mechanik 4×4, Mechanik Samochodów z napędem 4×4, Naprawa samochodów 4×4 Warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Warszawa.

43 thoughts on “Volvo FH FM regeneracja zwrotnicy . Jak wymienić zestaw naprawczy i czy warto to robić samemu ?!?!?

  1. 37.27 min – ciekawy obrazek – chłopak styrany, ale zadowolony, każdy dla kogo praca jest też więcej niż tylko obowiązkiem, powinien wiedzieć o czym piszę. Autorowi kanału życzę dużo wytrwałości na tej drodze zawodowej i w rozwijaniu swoich pasji.

  2. hejo dziury na sworzniu na zabezpieczenie nie ma, bo masz sobie ja sam zrobić jak nakrętkę dociągniesz, bo sa łożyska stożkowe wiec jak by była dziura na zabezpieczenie to jedna piasta mogłaby mieć luzy a druga byłaby za ciasna pozdro dobra robota

  3. 9:05 kto choć raz nie miał takiej sytuacji w życiu niech pierwszy rzuci kamieniem 😀 U mnie zamiast statywu stał człowiek 😀
    Kolego dlaczego 2 metrową rurą albo mocnym pneumatem tego nie potraktowałeś?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!