Loading…

Mechanik 4x4 Warszawa

Elektryk, Mechanik do Aut 4x4 i Elektromechanik w Warszawie.
Kontakt do Mechanika

Bardzo lekki i praktyczny samochód japońskiej marki! #Zakup_Kontrolowany

Oglądaj „Zakup kontrolowany za granicą” w sobotę o 12:30 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/zakup-kontrolowany-za-granica-odcinki,23099/odcinek-7,S01E07,164277
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
W tym odcinku „Zakupu kontrolowanego za granicą” poznajemy Magdalenę. Szuka pięciodrzwiowego samochodu z silnikiem benzynowym za budżet do 4 tyś. Euro. Adam zabiera bohaterką na giełdę samochodów używanych w Harderwijk, w Holandii. Mogą na niej wystawiać samochody jedynie osoby prowadzące działalność gospodarczą, specjalizującą się w auto-handlu. Uwagę Adama przykuwają Renault Clio i Seata Ibiza. Czy któryś z modeli spełni oczekiwania Magdy?
Oprócz doskonale znanych z polskiej edycji „Zakup kontrolowany za granicą” elementów programu, w którym doradzamy, na co zwracać uwagę przy kupowaniu samochodu, w „Zakupie kontrolowanym za granicą” odsłonimy nieco „kuchni” pracy redakcji sztandarowej produkcji TVN Turbo, pokazując, jak wygląda organizacja takiego wyjazdu, w jaki sposób weryfikujemy stan oglądanych aut i jak załatwić niezbędne formalności przy sprowadzaniu pojazdu.

Mechanik Samochodów Wewnętrzne mechanizmy pojazdu z napędem na cztery koła, składające się z mechanizmu różnicowego oraz innych elementów. Mobilny Zakład Serwisowo-Naprawczy Samochodów Czterokołowych, Mechanik Samochodów Nasza firma świadczy usługi na terenie Warszawy w zakresie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych. Serwis i naprawa samochodów ciężarowych Warszawa 4×4, naprawa samochodów ciężarowych Warszawa 4×4 oraz mechanik samochodów ciężarowych Warszawa 4×4 są dostępne w tej firmie. Mechanizmy 4×4 łącznie z mechanizmem różnicowym itp. Mechanik Samochodów Serwis pojazdów z napędem na cztery koła, Na terenie miasta Warszawa nasza firma oferuje obsługę i naprawy pojazdów mechanicznych. mechanik 4×4, mechanik samochodowy 4×4, naprawa samochodów 4×4 Warszawa, Polska, najlepszy warsztat samochodowy w Warszawa.

Serwis Samochodów z Napędem na 4 koła, Nasza firma serwisuje i naprawia samochody w Warszawie. Mechanik 4×4, Mechanik Samochodów z napędem 4×4, Naprawa samochodów 4×4 Warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Warszawa.

30 thoughts on “Bardzo lekki i praktyczny samochód japońskiej marki! #Zakup_Kontrolowany

  1. Samochód jest brzydki, wykonany z tandetnych materiałów, i reltywnie dość drogi, ale dla mnie idealny, pracuje jako podleśniczy. Prześwit 17cm jest już wystarczajacy, wersja z napędem ma nawet sztywny most z tyłu i jakoś tam się krzyżuje, auto jest proste technicznie i tanie w utrzymaniu, spala 8l LPG /100km. Chce go kupić, policzyłem, że względem mojego Tiguana 2.0 TDI (7l ON / 100km), przy miesięcznym przebiegu oszczedze 400zł/miesiąc, od dziś nie będę go nazywać Suzuki ignis, tylko "Suzuki podwyżka"

  2. Mi się wydaje ze oni te samochody 10 min przed nagrywaniem szukają🤦 na na chłopski rozum, wiadomo to jest kobieta, i ani Ibiza ani suzuki jej nie pasuje. Co to za zmiana z 206 na suzuki😂

  3. Miałem kupować Ignisa kilka lat temu. Ale te plastikowe wnętrze z elementami z Opla (!) skutecznie mnie zniechęciło. Kupiłem Lancia Musa i jestem zadowolony. Nie psuje się, dobrze jeździ w mieście. Na wczasy też daje radę jak potrzeba.

  4. W moim po kilku polskich zimach od sprowadzenia, na podwoziu ruda szaleje. Takze nie polecam krajowych. Po za tym suzuki ma swietne silniki ze zmiennymi fazami rozrzadu, powyzej 4000obr robi sie szatan

Dodaj komentarz

Zadzwoń!