Loading…

Mechanik 4x4 Warszawa

Elektryk, Mechanik do Aut 4x4 i Elektromechanik w Warszawie.
Kontakt do Mechanika

Zagadkowa historia ciągnika EH 4×4 – SKRADZIONY PATENT??? [Matheo780]

Mechanizatorzy Matheo780: http://bit.ly/MechanizatorzyMatheo780
Facebook: http://bit.ly/FB_Matheo780
Instagram: http://bit.ly/IG_Matheo780
Discord: https://bit.ly/DiscordMatheo780
Mail: kontakt.matheo780[małpa]gmail.com

https://www.facebook.com/events/2241901536061824/?notif_t=plan_user_joined¬if_id=1552081397870770

Nowy odcinek co sobotę o 8:00, koniecznie dajcie znać jaką markę chcielibyście zobaczyć w kolejnym odcinku.😉

========
MUZYKA:
Emotional Cinematic Piano Background Music For Videos

WYKORZYSTANE MATERIAŁY:
WFDIF
Google Grafika

ŹRÓDŁA:
Jacek Gembara „Traktory i kombajny PRLu”

========
Zagadkowa historia ciągnika EH 4×4
Rola 25
5 faktów o Ursus
Zagadkowa historia
historia firmy Korbanek
5 faktów o Valtra
EH4x4
Polskie ciągniki
polskie maszyny rolnicze
polska kronika filmowa
mazur
ciągnik mazur
kd-35
t-25
========
Matheo780
#Matheo780

Jeśli spodobały Ci się moje filmy, to sprawdź też: Jockerfarm, szoko12, Słomek_Mówi, Rolnik Szuka, Perqins, Kula, Rolnik Nieprofesjonalny, Bardowscy❗

Dołączajcie do forum Mechanizatorzy Matheo780! Najlepsze forum na temat ciągników i maszyn rolniczych: http://bit.ly/MechanizatorzyMatheo780

MATERIAŁ POWSTAŁ PRZY WSPÓŁPRACY Z TARGI KIELCE AGROTECH 2019

Mechanik Samochodów Wewnętrzne mechanizmy pojazdu z napędem na cztery koła, składające się z mechanizmu różnicowego oraz innych elementów. Mobilny Zakład Serwisowo-Naprawczy Samochodów Czterokołowych, Mechanik Samochodów Nasza firma świadczy usługi na terenie Warszawy w zakresie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych. Serwis i naprawa samochodów ciężarowych Warszawa 4×4, naprawa samochodów ciężarowych Warszawa 4×4 oraz mechanik samochodów ciężarowych Warszawa 4×4 są dostępne w tej firmie. Mechanizmy 4×4 łącznie z mechanizmem różnicowym itp. Mechanik Samochodów Serwis pojazdów z napędem na cztery koła, Na terenie miasta Warszawa nasza firma oferuje obsługę i naprawy pojazdów mechanicznych. mechanik 4×4, mechanik samochodowy 4×4, naprawa samochodów 4×4 Warszawa, Polska, najlepszy warsztat samochodowy w Warszawa.

Serwis Samochodów z Napędem na 4 koła, Nasza firma serwisuje i naprawia samochody w Warszawie. Mechanik 4×4, Mechanik Samochodów z napędem 4×4, Naprawa samochodów 4×4 Warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Warszawa.

27 thoughts on “Zagadkowa historia ciągnika EH 4×4 – SKRADZIONY PATENT??? [Matheo780]

  1. Pomysly ciekawe , ale tak jak wszysko co powstawalo za tego pieprzonego ubeckiego PRLu….Rzady czewonych kmerow nie mogly ksztaltowac linji spolecznego zycia w ktorej czlowiek mial by wiecej dla siebie czasu a tym samym wiecej czasu na wlasne kreatywne zycie…jego wolnosc zagrazala kascie bespieki ktora sie wlasnie urzadala kosztem narodu..dzieki temu to oni wczoraj dzis sa wlascicielami Polski ….wszelkie gospodarcze podmioty sa przez nich kontrolowane poprzez wykupione p-rzez nich udzialy….czy przecietny Polak orietuje sie jak wielkie to sa udzialy…?….nic podobnego – przecietny Polak nie ma o tym pojecia.

  2. Może jak z samolotami nie mogliśmy nic swojego budować bo byśmy wtedy nie kupowali nic ze związku a może nawet moglibyśmy go eksportować co gorsza 🤔 czyli stanowić zagrożenie dla przemysłu radzieckiego wiele świetnych pomysłów tak padło czy to samochody czy samoloty czy ciągniki partia zablokowała nasze pracę konstrukcyjne

  3. Dużym problemem komuny było to, że władzę dostali nisko kształceni, małorolni i inni tego typu ludzie, dla których był to awans o kilka poziomów. Za to byli dozgonnie wdzięczni swoim mocodawcom ze wschodu a w ich ciasnych rozumkach partyjniackich posłuszeństwo wobec tych ważniejszych towarzyszy górowało nad zdrowym rozsądkiem i gospodarskim myśleniem.

  4. Widziałem taki ciągnik z 5lat temu nie daleko mnie jest taki tokaz znany na całą okolicę przerabiał dla policji broń z gazowa na ostrą i takie tam…jest rodowitym guralem ale ożenił się z Warszawianka i zamieszkał pod wawa…właśnie on parę lat temu komuś dorabiał jakieś walki napędowe do skrzyni biegów w takim ciągniku i kiedyś jak jeździłem po lesie na moto to właśnie go spotkałem jak wyjechał na próbę!!!to cieszki ciągnik jak skręca to zostawia kolrjiny po kolana prawie!!!!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!