Loading…

Mechanik 4x4 Warszawa

Elektryk, Mechanik do Aut 4x4 i Elektromechanik w Warszawie.
Kontakt do Mechanika

Naprawa roku czyli Offroadowy Macgyver!

Offroadowy Macgyver ….
Ale taka naprawa pozwoliła dojechać do warszatu 50 km

Mechanik Samochodów Wewnętrzne mechanizmy pojazdu z napędem na cztery koła, składające się z mechanizmu różnicowego oraz innych elementów. Mobilny Zakład Serwisowo-Naprawczy Samochodów Czterokołowych, Mechanik Samochodów Nasza firma świadczy usługi na terenie Warszawy w zakresie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych. Serwis i naprawa samochodów ciężarowych Warszawa 4×4, naprawa samochodów ciężarowych Warszawa 4×4 oraz mechanik samochodów ciężarowych Warszawa 4×4 są dostępne w tej firmie. Mechanizmy 4×4 łącznie z mechanizmem różnicowym itp. Mechanik Samochodów Serwis pojazdów z napędem na cztery koła, Na terenie miasta Warszawa nasza firma oferuje obsługę i naprawy pojazdów mechanicznych. mechanik 4×4, mechanik samochodowy 4×4, naprawa samochodów 4×4 Warszawa, Polska, najlepszy warsztat samochodowy w Warszawa.

Serwis Samochodów z Napędem na 4 koła, Nasza firma serwisuje i naprawia samochody w Warszawie. Mechanik 4×4, Mechanik Samochodów z napędem 4×4, Naprawa samochodów 4×4 Warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Warszawa.

35 thoughts on “Naprawa roku czyli Offroadowy Macgyver!

  1. szczerze mówiąc to powinien do najbliższego asfaltu i tam na lawetę. tym razem się udało ale następnym razem może się pieniek wysunąć i koło zablokować tuż przed autobusem z dziećmi. fajnie, że są pomysłowi i zaradni ale też trochę zdrowego rozsądku by się przydało. Szkoda, że promujecie takie zachowania.

  2. Kolega tak trzymając butem profil metalowy, przeciął sobie kątówką ścięgna na wierzchu stopy….I do tego ciął metal tarczą do betonu więc skleszczyło w materiale…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!