Loading…

Mechanik 4x4 Warszawa

Elektryk, Mechanik do Aut 4x4 i Elektromechanik w Warszawie.
Kontakt do Mechanika

Symulator mechanika – Car Mechanic Simulator 2021 #1Car Mechanic Simulator 2021 pozwala się wcielić w mechanika samochodowego. Naszym zadaniem jest naprawa samochodów, wymiana części, rozbudowa garażu itd.

Premiera: 11 sierpnia

Link do gry: https://store.steampowered.com/app/1190000/Car_Mechanic_Simulator_2021/

Facebook: https://www.facebook.com/kadorv3/

►Obejrzałeś ? Oceń 👍, skomentuj, subskrybuj!

Mechanik Samochodów Wewnętrzne mechanizmy pojazdu z napędem na cztery koła, składające się z mechanizmu różnicowego oraz innych elementów. Mobilny Zakład Serwisowo-Naprawczy Samochodów Czterokołowych, Mechanik Samochodów Nasza firma świadczy usługi na terenie Warszawy w zakresie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych. Serwis i naprawa samochodów ciężarowych Warszawa 4×4, naprawa samochodów ciężarowych Warszawa 4×4 oraz mechanik samochodów ciężarowych Warszawa 4×4 są dostępne w tej firmie. Mechanizmy 4×4 łącznie z mechanizmem różnicowym itp. Mechanik Samochodów Serwis pojazdów z napędem na cztery koła, Na terenie miasta Warszawa nasza firma oferuje obsługę i naprawy pojazdów mechanicznych. mechanik 4×4, mechanik samochodowy 4×4, naprawa samochodów 4×4 Warszawa, Polska, najlepszy warsztat samochodowy w Warszawa.

Serwis Samochodów z Napędem na 4 koła, Nasza firma serwisuje i naprawia samochody w Warszawie. Mechanik 4×4, Mechanik Samochodów z napędem 4×4, Naprawa samochodów 4×4 Warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Warszawa.

39 thoughts on “Symulator mechanika – Car Mechanic Simulator 2021 #1

  1. tak bardzo mnie to boli że twórcy gry wprowadzili taką odsysarke, to jest pójście na łatwiznę i w rzeczywistym świecie absolutnie tak to nie wygląda. płyn chłodniczy spuszcza się zaworkiem w chłodnicy a płynu do spryskiwaczy nie ma sensu w ogóle wymieniać, cholera płyn do spryskiwaczy jedynie się dolewa!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!