Loading…

Mechanik 4x4 Warszawa

Elektryk, Mechanik do Aut 4x4 i Elektromechanik w Warszawie.
Kontakt do Mechanika

NIE DAJ SIĘ ZABIĆ !

Niestety tragiczny wypadek był powodem tego filmu.
Dbajcie o bezpieczeństwo w terenie.

Mechanik Samochodów Wewnętrzne mechanizmy pojazdu z napędem na cztery koła, składające się z mechanizmu różnicowego oraz innych elementów. Mobilny Zakład Serwisowo-Naprawczy Samochodów Czterokołowych, Mechanik Samochodów Nasza firma świadczy usługi na terenie Warszawy w zakresie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych. Serwis i naprawa samochodów ciężarowych Warszawa 4×4, naprawa samochodów ciężarowych Warszawa 4×4 oraz mechanik samochodów ciężarowych Warszawa 4×4 są dostępne w tej firmie. Mechanizmy 4×4 łącznie z mechanizmem różnicowym itp. Mechanik Samochodów Serwis pojazdów z napędem na cztery koła, Na terenie miasta Warszawa nasza firma oferuje obsługę i naprawy pojazdów mechanicznych. mechanik 4×4, mechanik samochodowy 4×4, naprawa samochodów 4×4 Warszawa, Polska, najlepszy warsztat samochodowy w Warszawa.

Serwis Samochodów z Napędem na 4 koła, Nasza firma serwisuje i naprawia samochody w Warszawie. Mechanik 4×4, Mechanik Samochodów z napędem 4×4, Naprawa samochodów 4×4 Warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Warszawa.

38 thoughts on “NIE DAJ SIĘ ZABIĆ !

  1. Genialny odcinek. Kupię sobie do quada taką matę i do Patrola 2.8 GR dwie. Ps. widziałem jak pęka lina stalowa fi 30mm za pomocą krórej wyciągali gruszkę pełną betonu za pomocą spychacza gąsienicowego Katepilara. Lina rozerwała stalową płytę ok 10mm a jej resztki przecieły kabinę gruszki kierowca się posikał….

  2. Miałem Patrola przez 9 lat i zdarzało się wyciągarką (lina stalowa) zamontowaną z przodu pomagać innym kierowcom w problematycznych sytuacjach – zawsze maska była w górze – czy nic mi nie groziło – nie wiem, ale czułem się o wiele bezpieczniej.

  3. BHP od a do z ,a później zabawa, swoją drogą może skonstruować mechanizm który po przekroczeniu nastawnej granicy obciążenia ,rozłącza w sposób kontrolowany pojazd od drugiego ,a energię wystrzału przejmuje linka w miejscu gdzie ma dojść do kontrolowanego zerwania jako tak zwany mostek bezpiecznik .solidnie do ramy przyspawać mocowanie , napewno da się w tym temacie zrobić coś by było bezpieczniej.

  4. Widać że jesteście z miasta i nie macie pojęcia o wyciąganiu. Zielonego pojęcia nie macie. Macie dwa haki i hak samochodowy dorobić trzeci hak i przeplatać przez wszystkie trzy. I wtedy żeby urwać to musi wyrwać ramę. Wstyd mi za was za jednego haka to sobie mocujcie ale nie do szarpania.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!