Loading…

Mechanik 4x4 Warszawa

Elektryk, Mechanik do Aut 4x4 i Elektromechanik w Warszawie.
Kontakt do Mechanika

Baza pod kampera Mercedes T1 310 4×4 – kaczka pierwszy raz u mechanika

„Porwali się z motyką na słońce” – czytamy nie raz w komentarzach. Faktycznie! Nie znamy się ani na samochodach, ani na budowie kamperów. Ale przecież dla chcącego nic trudnego! Uczymy się naszego nowego samochodu. Udało nam się – po wielu próbach – odpalić go i zawieźć do mechanika. Na razie nie bawiliśmy się w generalny remont silnika, ale poprosiliśmy Wojtka z AutoSOS z wrocławskiego Biskupina, by odświeżył nam trochę furę i sprawił, że bez problemu będzie można poruszać się nią po drogach.

Namiary na Wojtka:
https://www.facebook.com/AutoSOSPoland

Wymienione zostały świece, sporo przewodów, przewodzików, uchwyt gaźnika, oczywiście olej i parę innych pierdół. Chyba czeka nas wymiana akumulatora, a także wciąż czekamy na filterek paliwa – zamówiliśmy oryginalny w mercedesie, ale trzeba na nią trochę poczekać.

Już niedługo wybierzemy się na pierwszą porządną przejażdżkę. Wówczas mamy nadzieję na dobre zapoznać się i przyzwyczaić do autka 🙂 A potem wizyta u blacharza… 🙂

Do zobaczenia w kolejnym odcinku! Zachęcamy do subskrybowania, komentowania i zostawiania lajków.

www.siemovietrip.com
NASZ FB: https://www.facebook.com/siemovietrip/
INSTA: https://www.instagram.com/siemovietrip/

music: www.bensound.com

Mechanik Samochodów Wewnętrzne mechanizmy pojazdu z napędem na cztery koła, składające się z mechanizmu różnicowego oraz innych elementów. Mobilny Zakład Serwisowo-Naprawczy Samochodów Czterokołowych, Mechanik Samochodów Nasza firma świadczy usługi na terenie Warszawy w zakresie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych. Serwis i naprawa samochodów ciężarowych Warszawa 4×4, naprawa samochodów ciężarowych Warszawa 4×4 oraz mechanik samochodów ciężarowych Warszawa 4×4 są dostępne w tej firmie. Mechanizmy 4×4 łącznie z mechanizmem różnicowym itp. Mechanik Samochodów Serwis pojazdów z napędem na cztery koła, Na terenie miasta Warszawa nasza firma oferuje obsługę i naprawy pojazdów mechanicznych. mechanik 4×4, mechanik samochodowy 4×4, naprawa samochodów 4×4 Warszawa, Polska, najlepszy warsztat samochodowy w Warszawa.

Serwis Samochodów z Napędem na 4 koła, Nasza firma serwisuje i naprawia samochody w Warszawie. Mechanik 4×4, Mechanik Samochodów z napędem 4×4, Naprawa samochodów 4×4 Warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Warszawa.

21 thoughts on “Baza pod kampera Mercedes T1 310 4×4 – kaczka pierwszy raz u mechanika

 1. Jaka motyka ? Eeee…..
  Słonce owszem 😉 bo taka Kaczucha to jak promyk słonca jak ją widzisz na drodze !
  Dacie rade , wiem o tym,bo widze ile macie zapału i radochy z tym projektem.
  A to że czegoś nie wiecie , nie umiecie to przeciez nie problem.
  Człowiek uczy sie całe zycie !
  Powodzenia 🙂

 2. Kibicujemy i trzymamy kciuki za szybką zabudowę😎. My obecnie bardzo mocno rozważamy sprzedaż Naszej przyczepy kempingowej…aczkolwiek strasznie nam jest żal się jej pozbywać. Po tym sezonie uznaliśmy że kamper byłby lepszym rozwiązaniem dla Naszego typu podróżowania😎 No i mamy obecnie czas rozkminy za i przeciw😁Wy macie już cel. Z tym autem i Waszymi potrzebami trafiliście w dziesiątkę👌Pozdrawiamy i miłego wypoczynku😎…bo aktualnie chyba teraz wypoczywacie😎

Dodaj komentarz

Zadzwoń!