Loading…

Mechanik 4x4 Warszawa

Elektryk, Mechanik do Aut 4x4 i Elektromechanik w Warszawie.
Kontakt do Mechanika

Duda pokazał Klimkowi jak wygląda terenowy polonez! #Klimek_vs_Duda

Oglądaj „Klimek kontra Duda” w niedziele o 15:00 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/klimek-kontra-duda-odcinki,17821/odcinek-8,S02E08,155541
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Pora na kolejny warsztatowy pojedynek dwóch najbardziej rozpoznawalnych mechaników samochodowych w Polsce! Adam Klimek i Grzegorz Duda mają dziesięć tygodni, aby na bazie polskiego samochodu zbudować model, który rozgrzeje serca Polaków. Każdy z nich otrzyma jednakowy budżet. Jakie pomysły podsunie mechanikom wyobraźnia? Czy uda im się wszystkie zrealizować? Tu będą się liczyć umiejętności i patenty wypracowane podczas wieloletniej warsztatowej praktyki. Nie czeka ich łatwe zadanie, ale praca pod presją czasu, ciągła rywalizacja i ograniczona kasa. Tu trzeba wykazać się pomysłowością! Który projekt wybiorą widzowie?

Mechanik Samochodów Wewnętrzne mechanizmy pojazdu z napędem na cztery koła, składające się z mechanizmu różnicowego oraz innych elementów. Mobilny Zakład Serwisowo-Naprawczy Samochodów Czterokołowych, Mechanik Samochodów Nasza firma świadczy usługi na terenie Warszawy w zakresie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych. Serwis i naprawa samochodów ciężarowych Warszawa 4×4, naprawa samochodów ciężarowych Warszawa 4×4 oraz mechanik samochodów ciężarowych Warszawa 4×4 są dostępne w tej firmie. Mechanizmy 4×4 łącznie z mechanizmem różnicowym itp. Mechanik Samochodów Serwis pojazdów z napędem na cztery koła, Na terenie miasta Warszawa nasza firma oferuje obsługę i naprawy pojazdów mechanicznych. mechanik 4×4, mechanik samochodowy 4×4, naprawa samochodów 4×4 Warszawa, Polska, najlepszy warsztat samochodowy w Warszawa.

Serwis Samochodów z Napędem na 4 koła, Nasza firma serwisuje i naprawia samochody w Warszawie. Mechanik 4×4, Mechanik Samochodów z napędem 4×4, Naprawa samochodów 4×4 Warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Warszawa.

36 thoughts on “Duda pokazał Klimkowi jak wygląda terenowy polonez! #Klimek_vs_Duda

  1. Jak już to się mówi "po linii najmniejszego oporu" a nie "po najmniejszej linii oporu". Jednak jak Pan Grzegorz woli mówić "po najprostszej linii oporu", to niech chociaż mówi "po linii najprostszego oporu", ale pierwsze słyszę, żeby ktoś tak mówił.

  2. Zawsze bylem za Adamem i jestem! robi fajne i bez pozery! A pan Duda to przypomina mi takieo Typowego krzysia z Wioski zawsze najleprzy i co to nie ja kozak jak cholera a ja takich nie lubie bez urazy ale tak uwazam dziekuje pozdrawiam

  3. Daję propozycję projektu- konwersja Poloneza Trucka na elektryka. Ma dużą ładowność, miejsce pod paką itp. Jest gdzie zmieścić baterie. Zastanawiam się, czy możliwe jest całkowite usunięcie zespołu napędowego(tzn skrzyni i wału) i podłączenie silnika elektrycznego przez przekładnię redukcyjną bezpośrednio do tylnego mostu. Wówczas zyskujemy kolejne kilogramy i miejsce pod maską na baterie.

  4. Przeróbka debilna jak ten cały program…. jaki jest sens stawiać na ramie inną bude skoro fabryczny prześwit pod ramą sie nie zmienia ? Nic to nie usprawnia poza tym że warsztatowi aktorzy sie cieszą….

Dodaj komentarz

Zadzwoń!